PPHUB ABis

Moskitiery

Każdy z nas po ciężkim dniu nie tylko ma ochotę, ale potrzebuje stosownego wypoczynku. Nieprzerwany, ośmiogodzinny sen jest w stanie dostarczyć potrzebnej regeneracji, aby z nową energią zacząć nowy dzień. Jednak przy wielu insektach, które mają dostęp do naszej sypialni ten sen jest zagrożony. Wtedy z pomocą przyjść nam mogą właśnie  moskitiery.

Pomoc w upalne dni

Szczególnie latem, wietrząc mieszkanie i zostawiając na otwarte na noc jesteśmy narażeni na wszelkie owady, w tym żerujące na nas komary. Jednak obecność insektów to nie wszystko. Alergicy dodatkowo w ciągu dnia muszą mierzyć się z pyłkami drzew i kwiatów, które dostają się przez wiatr do pomieszczeń. Dzięki zamontowaniu dopasowanej do okna moskitiery możemy zminimalizować te problemy. Mogą one występować w wielu wariantach, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć tą, która będzie odpowiednia dla naszego domu.


Typy moskitier 

Zależnie od tego gdzie chcemy umieścić moskitierę, możemy zastanowić się nad jej rodzajami:
  • rolowane
  • plisowane
  • ramkowe - te mogą być okienne, jak i drzwiowe 

Moskitiery rolowane

To, co przemawia za moskitierą rolowaną, to jej skuteczność i poręczność. Zazwyczaj montowana od zewnątrz, jednak możliwa także do wewnętrznej instalacji, dodatkowo może działać razem z zewnętrzną roletą. Zapewnia maksymalną szczelność.

Moskitiery plisowane

Te moskitiery doskonale sprawdzają się przy drzwiach balkonowych lub wyjściach na taras. Mogą być montowane w drzwi czy fasadę budynku, ale co najważniejsze - mogą być robione na zamówienie, gdyż ten model moskitiery jest dostosowany także do okien i drzwi o większym formacie. Ponieważ siatka może być składana moskitiery plisowane nie zajmują dużo miejsca i są konkretnie pod wymiar przejścia. Sterowanie siatką odbywa się przy pomocy prowadnicy pionowej.

Moskitiery ramkowe

Mogą być one dopasowane do ram okna i drzowi balkonowych. Ściśle przylegając skutecznie ograniczają jakikolwiek dostęp insektów do środka pomieszczenia. Proste w montażu są one odpowiednie do każdego typu pomieszczenia.

Odczuwalna różnica z użytkowania

Moskitiery są faktyczną pomocą do uniknięcia kontaktu z komarami, muchami, osami i wieloma innymi owadami, które zakłócać mogą nam spokój w okresie letnim lub zagrażać dotkliwymi ukąszeniami. Nasz wypoczynek będzie odbywał się bez przeszkód, kiedy moskitiery skutecznie zablokują dostęp insektom do naszego domu. Dzięki łatwej instalacji i ewentualnemu demontażowi mogą z nami zostać na lata, a dopasowanie ich rozmiarowo i kolorystycznie sprawi, że mogą stać dodatkową dekoracją w naszym domu. 

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio