PPHUB ABis

Rolety plisy Warszawa

 

Rolety plisy Warszawa  

 
 
Jeszcze do niedawna stworzenie zasłony żaluzjowej do okien o nietypowych kształtach leżało w sferze planów producentów i marzeń Klientów. Dziś mamy już rozwiązanie - istniejąca luka w systemach żaluzjowo-roletowych została wypełniona przez rolety plisy warszawa. To połączenie materiału z osprzętem żaluzji daje nie tylko interesujący efekt wizualny, lecz także stwarza możliwość zasłonięcia okien w kształcie trapezu, trójkąta, rombu czy półkola. 
 
 
plisy
  

Rolety plisy Warszawa - zalety

Dużym atutem są tkaniny, jakie stosuje się wykonując rolety plisy warszawa. Bogactwo wzorów, dwie szerokości materiałów (20 mm, 25 mm) i różne grubości potrafią zaspokoić wymagania każdego Klienta. Szeroka gama kolorów pozwala na uzupełnienie nawet najbardziej wyszukanej aranżacji wnętrz. Ze względu na swoją konstrukcję plisy warszawa doskonale sprawdzają się w oknach dachowych (połaciowych) oraz jako przysłona oszkleń ogrodów zimowych. Nie tylko dodają przestrzeniom wyjątkowych walorów estetycznych, lecz także są bardzo praktycznym rozwiązaniem do osłony przed obserwatorami i zbyt dużym promieniowaniem słonecznym. 

Rolety plisy warszawa charakteryzują się różnymi stopniami zatrzymywania światła - od całkowitego zaciemnienia do pozwalającego na wykonywanie codziennych czynności w domu bez konieczności używania sztucznego oświetlenia. Plisy warszawa nie sprawiają problemów w utrzymaniu ich w czystości - wystarczy delikatne przecieranie materiału z kurzu czy drobnych zanieczyszczeń. Żaluzje plisowane zostają poddawane impregnacji oraz cechują się odpornością na wnikanie kurzu i wilgoci. Są jednocześnie lekkie i solidne, a także wygodne oraz bardzo proste w obsłudze. 
 
 

 
żaluzja plisowana
 

Co warto wiedzieć wybierając rolety plisy warszawa?

Plisy warszawa mogą być wykonane z materiałów dekoracyjnych lub zaciemniających. Interesującą opcją jest łączenie tkanin o różnych kolorach i wzorach w jednym systemie. Bardzo dobrze komponują się z firanami i zasłonami. Możemy zdecydować się nie tylko na plisy zaciemniające, lecz także przezroczyste, antyrefleksyjne czy rozpraszające światło. Ich rodzaj powinien być dostosowany do potrzeb pomieszczania, w którym będą się znajdować. Niektóre rolety plisy warszawa posiadają dodatkowe właściwości termoizolacyjne i wyciszające. Proste sterowanie nimi odbywa się za pomocą sznureczka lub uchwytów przy dolnej i górnej rynnie. Charakterystyczną cechą plis jest możliwość osłony jedynie fragmentu danego okna. Odmiennie od rolet czy żaluzji możemy ustawić na dowolnej pozycji zarówno prowadnicę dolną, jak i górną. 
 
plisy warszawa 

Rolety plisy warszawa - oferta

Wśród asortymentu naszego warszawskiego salonu znajdują się nawet najtańsze rolety plisy warszawa wykonane z najlepszej jakości materiałów. Polecamy Państwa uwadze przede wszystkim:
  • żaluzję dachową prostokątną
  • żaluzję o nietypowych kształtach;
  • żaluzję na szynie aluminiowej z hamulcem;
  • żaluzję na rynnie stalowej z hamulcem;
  • żaluzję w kształcie półkola
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku i pozwól nam dobrać stylowe rolety plisy warszawa do Twojego domu. 
 

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio