PPHUB ABis

Jupiter EVO


Markiza tarasowa JUPITER EVO

Najbardziej uniwersalna markiza o konstrukcji klasycznej, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i radości z użytkowania przez długie lata. Najbardziej wymagających klientów usatysfakcjonuje możliwość wyboru, bez dopłaty dowolnego koloru konstrukcji z palety RAL-7. Ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość, JUPITER EVO często wykorzystywany jest podczas deszczu. W standardzie znalazła się rynienka odprowadzająca wodę, a elementy spajające zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Przyjęcia, wspólne biesiadowanie do późnych godzin nocnych, radość ze wspólnej zabawy nie zostanie zakłócona przez zmieniające się warunki atmosferyczne. Sprawdzona od lat markiza daje mozliwość udzielenia gwarancji 5 lat na konstrukcję, 5 lat na silnik elektryczny Somfy oraz 10 lat na tkaninę Dicson.


TYLKO TERAZ SILNIK ELEKTRYCZNY GRATIS!!!!!!!!

Profil czołowy ze specjalnymi, przegubowymi uchwytami oraz rynną do odprowadzania deszczu. Jest to uniwersalna markiza o wysokiej wytrzymałości, szczególnie polecana do osłony dużych tarasów. Do napinania materiału służą ramiona przegubowe z łańcuchem. Rozwijanie i zwijanie za pomocą korby lub napędu elektrycznego.Markiza JUPITER - dane techniczne
Szerokość:
 od 2m do 12m
Głębokość: 1,50m, 2,00m, 2,50m, 3,00m, 3,50m, 4,00m
Sterowanie: napęd ręczny (na korbę) lub elektryczny, można stosować automatykę
Kąt pochylenia : od 4o do 85o
Kolor konstrukcji: Cała konstrukcja lakierowana proszkowo w kolorze wg palety RAL)
Poszycie: dralon (tkanina akrylowa) lub tkanina PCV według próbnika
Montaż: Konsole do ściany lub sufitu
Markiza do 3,5m wysięgu      Markiza od 4m wysięgu
 
Czy wiesz, że…
Materiał, którego używamy do produkcji markiz, został zaprojektowany, by w odpowiednich proporcjach przepuszczać, rozpraszać, absorbować poszczególne składowe promieniowania słonecznego?
Impregnat naszej tkaniny, oprócz uzyskania wysokiej odporności na deszcz, posiada właściwości grzybobójcze i antystatyczne, doskonale chroniące przed zabrudzeniami.


Wzory falban:
Możesz zdecydować o kształcie falbany, wybierając jeden z czterech dostępnych wzorów.

 Bez dopłaty                    Za dopłatą
 
  


Może się zdarzyć, że na poszyciu zobaczysz drobne zagniecenia czy pofałdowania. Są to naturalne zjawiska spowodowane różnicą w grubości nawoju, będącą wynikiem nakładania się dwóch warstw materiału w miejscu zszycia. Wpływ na te nieregularności ma również sama natura włókna akrylowego, wilgotność powietrza oraz grubość impregnacji. W żaden sposób nie obniża to jakości i właściwości materiału poszyciowego.
 
Źródło: Dragon i Dickson
 
 

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio