PPHUB ABis

balkonoweMarkizy balkonowe przeznaczone są na balkony, okna i małe tarasy. Są bardzo skuteczną i często używaną formą osłony okien w budynkach mieszkalnych, biurowych i produkcyjnych.Naciąg materiału uzyskiwany jest poprzez zastosowanie bocznych ramion z napinaczami sprężynowymi. Rozwijanie i zwijanie odbywa się za pomocą korby lub silnikiem elektrycznym.
 


Proste, niezawodne, ekonomiczne rozwiązanie, sprawdzone w wieloletnim użytkowaniu. Zapewnia skuteczną formę osłony przed natarczywym promieniowaniem słonecznym. Występują w kasecie i bez kasety.

Markiza model STANDARD - dane techniczne 
Szerokość od 1m do 4m
Głębokość: 0,50m - 0,90m
Sterowanie: napęd ręczny - korba lub silnik elektryczny
Kąt pochylenia: od 0o do 45o
Kolor konstrukcji: Uchwyty białe, profile anodowane
Poszycie: dralon (tkanina akrylowa) lub tkanina PCV według próbnika
Montaż: konsolety do ściany lub sufitu, ramiona do ściany

 
 
 
Czy wiesz, że…
Materiał, którego używamy do produkcji markiz, został zaprojektowany, by w odpowiednich proporcjach przepuszczać, rozpraszać, absorbować poszczególne składowe promieniowania słonecznego?
Impregnat naszej tkaniny, oprócz uzyskania wysokiej odporności na deszcz, posiada właściwości grzybobójcze i antystatyczne, doskonale chroniące przed zabrudzeniami.
Wzory falban
Możesz zdecydować o kształcie falbany, wybierając jeden z czterech dostępnych wzorów.
 
 

Może się zdarzyć, że na poszyciu zobaczysz drobne zagniecenia czy pofałdowania. Są to naturalne zjawiska spowodowane różnicą w grubości nawoju, będącą wynikiem nakładania się dwóch warstw materiału w miejscu zszycia. Wpływ na te nieregularności ma również sama natura włókna akrylowego, wilgotność powietrza oraz grubość impregnacji. W żaden sposób nie obniża to jakości i właściwości materiału poszyciowego.

Źródło: Dickson

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio