PPHUB ABis

Plisy


  

Jeszcze do niedawna stworzenie zasłony żaluzjowej do okien o nietypowych kształtach leżało w sferze planów producentów i marzeń Klientów. Dziś mamy już rozwiązanie, czyli żaluzję plisowaną, tak więc istniejąca dotąd luka w systemach żaluzjowo-roletowych została wypełniona. Połączenie w całość materiału z osprzętem żaluzji dało nie tylko interesujący efekt, ale także możliwość zasłonięcia niemalże każdej przestrzeni okiennej.

plisy
 
    
Delikatne przetarcie materiału z kurzu czy drobnych zanieczyszczeń pozwala na utrzymanie wyrobu w idealnej czystości. Dodatkowym atutem są same tkaniny, jakie stosuje się wykonując plisy. Bogactwo wzorów, dwie szerokości tkanin (20 mm, 25 mm) i różne grubości materiału potrafią zaspokoić wymagania każdego Klienta, a szeroka gama kolorów pozwala na uzupełnienie nawet najbardziej wyszukanej aranżacji wnętrz.

żaluzja plisowana
 
Ze względu na swoją konstrukcję plisy doskonale sprawdzają się w oknach dachowych (połaciowych) i jako osłona oszkleń ogrodów zimowych. Bez względu na miejsce zastosowania z całą pewnością nadadzą one przestrzeni wyjątkowych walorów estetycznych, a także okażą się bardzo praktycznym rozwiązaniem do osłony przed obserwatorami czy zbyt dużym promieniowaniem słonecznym.

Spośród szerokiej gamy żaluzji plisowanych, jakie posiadamy w ofercie naszego warszawskiego salonu, polecamy przede wszystkim::
  • żaluzję dachową prostokątną,
  • żaluzję o nietypowych kształtach,
  • żaluzję na szynie aluminiowej z hamulcem,
  • żaluzję na rynnie stalowej z hamulcem,
  • żaluzję w kształcie półkola.
plisy warszawa

Okna w kształcie trapezu, trójkąta, rombu, czy też półkola przestały stanowić problem i można je z powodzeniem zakryć plisowaną tkaniną.
 

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio