PPHUB ABis

MarkizyMARKIZY Światło słoneczne bez ciepła
Markizy VELUX oferują skuteczna ochronę przed przegrzaniem się pomieszczenia, ponieważ zatrzymują ciepło zanim przedostanie się ono przez szybę do wnętrza. Tkanina w formie siateczki nie zasłania widoku za oknem oraz nie zaciemnia pomieszczenia. Markizy w połączeniu z każdym typem rolet wewnętrznych spełnią oczekiwania w zakresie optymalnej ochrony przeciwsłonecznej i dekoracji.


markizy
 

Obsługa
Markizy VELUX są łatwe w obsłudze i proste w montażu. Montuje się je z wewnątrz pomieszczenia. Po zamontowaniu można swobodnie otwierać i zamykać okno. Oprócz wersji manualnej (MHL, MAL) dostępne są również markizy w wersji na energię słoneczną (MSL) lub zasilane elektrycznie (MML). Obsługa odbywa się za pomocą pilota.
W przypadku posiadania większej ilości okien lub okien z wyposażeniem elektrycznym, zalecamy zakup markiz sterowanych elektrycznie przy pomocy inteligentnego sterownika io-homecontrol®.

 
Wzornictwo
Markizy wykonane są z mocnej, odpornej na zabrudzenia i łatwej w czyszczeniu tkaniny w formie siateczki. Prosimy wybrać tkaninę o odpowiednim dla siebie kolorze I poziomie przepuszczalności światła.

markizy warszawa
Kluczowe korzyści:
  • Redukcja temperatury we wnętrzu w najcieplejsze, letnie dni nawet o 6oC
  • Montaż i obsługa z wewnątrz pomieszczenia
  • Łatwość obsługi prostota montażu
  • 3 lata gwarancji
Źródło:Velux

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio