PPHUB ABis

Rolety zaciemniające

 


ROLETY ZACIEMNIAJĄCE


Całkowite zaciemnienie
Zapewnij sobie noc nawet w bardzo słoneczny dzień. Z roletą zaciemniającą to żaden problem.
Rolety te przeznaczone są głównie do sypialni i pokoi dziecinnych. Dzięki nim możesz dodać trochę barw do swojego pomieszczenia, gdyż dostępne są w wielu kolorach.

W połączeniu z zamontowaną na zewnątrz okna markizą roleta zaciemniająca pozwoli w upalne, słoneczne dni wyeliminować światło oraz zapewnić przyjemny chłód w pomieszczeniu.

rolety zaciemniające 


Obsługa
Rolety zaciemniające mogą być obsługiwane manualnie (DKL, DFD) lub za pomocą pilota. 0bsługa za pomocą pilota możliwa jest w roletach zasilanych elektrycznie (DML) oraz energią słoneczną (DSL).

Roleta porusza się w aluminiowych prowadnicach, co zapewnia wysoki komfort jej obsługi oraz dodatkowo zapobiega przedostawaniu się światła do pomieszczenia.

W przypadku posiadania większej ilości okien lub okien z wyposażeniem elektrycznym, zalecamy zakup rolet sterowanych elektrycznie przy pomocy inteligentnego sterownika io-homecontrol®.


Wzornictwo
Nasza oferta to 40 kolorów i wzorów pozwalająca wybrać produkt odpowiedni dla każdego wnętrza na poddaszu. Rolety wykonane są w 100% z poliestru pokrytego powłokami: syntetyczną oraz aluminiową. Tkanina jest odporna na zabrudzenia i trwała w użytkowaniu. W przypadku zabrudzenia, zaleca się czyszczenie za pomocą wilgotnej szmatki z dodatkiem łagodnych środków piorących.
 
zasłony okienne
 

NOWOŚĆ: Smukła linia. Teraz rolety zaciamniające obsługiwane manualnie (DKL i DFD) dostępne są w nowej wersji - z wąskimi prowadnicami i listwami oraz dyskretną, górną kasetą. 
To unikalne wzornictwo sprawia, że rolety wyglądają subtelnie i nowocześnie oraz pozwalają wpuścić do pomieszczenia więcej światła gdy nie są używane. Ponadto w roletach zastosowano wiele nowych rozwiązań technicznych polepszających ich jakość i trwałość.

Aby uzyskać niepowtarzalne rozwiązanie dekoracyjne, możesz połączyć roletę zaciemniającą (DKL) z dodatkiem plisowanym (FPL). Po połączeniu obie rolety mogą być obsługiwane niezależnie.


Kluczowe korzyści:
  • Całkowite zaciemnienie
  • Szeroka gama kolorystyczna
  • Łatwy i szybki montaż dzięki systemowi Pick&Click!®
  • 3 lata gwarancji
  • Nowoczesne wzornictwo

                                                                                                                                                                                                                      
                                                              Źródło:Velux

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio