PPHUB ABis

O nas


WARSZAWA ul.BARTYCKA 24/26 PAW. 116


Doświadczenie i wiedza
- działamy już od 1994 roku!


Przez wiele lat działania firmy A-Bis na rynku rolet zmieniało się wszystko.
Nowe trendy, technologie i wchodzący na polski rynek producenci prezentowali coraz to nowe możliwości. Zawsze skwapliwie z nich korzystaliśmy, oferując klientom ofertę obejmującą jak najwięcej atrakcyjnych rozwiązań. Tej strategii przestrzegamy i dziś, wprowadzając nasz biznes w XXI wiek. 

Przykładając do naszej pracy i zadań zawsze największą uwagę, oferujemy ekspercką wiedzę i sprawdzone produkty wielu rodzajów. Oprócz działu handlowego, rozwinęliśmy również dział obsługi pozasprzedażowej (montaż i serwis).

Interesujemy się zarówno najnowszymi trendami, jak i ponadczasową klasyką. W tej stronie znajdą Państwo liczne modele zasłon okiennych oraz urządzeń pomocniczych (np. napędy elektryczne); staramy się, by nasz asortyment jak najlepiej odpowiadał nawet najbardziej wyjątkowym potrzebom. Jeśli nie możesz znaleźć produktu, jakiego szukasz, zadzwoń! Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta i z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć rolety, o których marzysz.

Pracując i intensywnie rozwijając się przez wiele lat, zdobyliśmy praktykę i sprawność realizowania każdego zamówienia. Dzwoniąc lub odwiedzając salon A-Bisu możesz mieć pewność, że spotkasz się z profesjonalnym i życzliwym przyjęciem.
Tak działaliśmy od początku, i tego się trzymamy. 
 

PPHUB ABis

Bartycka 24/26 paw. 116 , 00-716 Warszawa woj. mazowieckie , NIP: 5211004032, tel: (22) 424 39 64, abis@abis.waw.pl

Projekt i wykonanie: JELLINEK studio